ONE FOR ONE

Trening personalny

Jeżeli zależy Ci na poprawieniu wyników sportowych lub wypracowaniu pięknej, zgrabnej, a co najważniejsze zdrowej sylwetki dobrze trafiłeś.

Jest to forma indywidualnych zajęć pod okiem specjalisty, klient określa potrzeby dotyczące własnego wyglądu i formy fizycznej a trener dopasowuje program treningowy.

Nauczę Cię jak masz funkcjonować w życiu codziennym, jak jeść, trenować i aktywnie wypoczywać. Pomogę Ci z wyborem artykułów spożywczych tak, aby twoje posiłki było wartościowe, smaczne i w odpowiedni sposób zbilansowane. Pamiętaj, że trening bez diety jest czynnością bezcelową, ponieważ 80% sukcesu to zbilansowana dieta, a trening jest tylko impulsem, który ma skłonić ciało do działania.
puchary9
puchary9

Indywidualny Program treningowy

Przeprowadzając rozmowę z klientem trener dobiera odpowiedni dla jego potrzeb i możliwości program treningowy może być on realizowany w siłowni, na fitnesie lub w plenerze.

Jak wygląda trening personalny?

Trener przeprowadza treningi z Klientem czuwając nad poprawnością i skutecznością wykonywanych ćwiczeń. Przed każdym spotkaniem z Klientem trener rozpisuje plan treningowy w taki sposób, aby ćwiczący uniknął monotonii. Trener dba też o to żeby Klient przez cały czas był zmotywowany i pełen zapału do osiągnięcia swojej wymarzonej formy i wyglądu.

WYKWALIFIKOWANA

KADRA TRENERSKA

gastol

Anna Gastoł

Menager klubu Central. Jej główną domeną jest ogólnopojęty fitness oraz treningi siłowe. 

dobrowolski

Przemysław Dobrowolski

Wielokrotny medalista w wyciskaniu leżąc na scenie międzynarodowej. Specjalista w trójboju siłowym oraz ogólnorozwojowym.

ratajski

Mariusz Ratajski

Kulturysta oraz trener z wieloletnim doświadczeniem, który specjalizuje się w treningu siłowym oraz w planach dietetycznych.