ONE FOR ONE

Trening personalny

Jeżeli zależy Ci na poprawieniu wyników sportowych lub wypracowaniu pięknej, zgrabnej, a co najważniejsze zdrowej sylwetki dobrze trafiłeś.

Jest to forma indywidualnych zajęć pod okiem specjalisty, klient określa potrzeby dotyczące własnego wyglądu i formy fizycznej a trener dopasowuje program treningowy.

Nauczę Cię jak masz funkcjonować w życiu codziennym, jak jeść, trenować i aktywnie wypoczywać. Pomogę Ci z wyborem artykułów spożywczych tak, aby twoje posiłki było wartościowe, smaczne i w odpowiedni sposób zbilansowane. Pamiętaj, że trening bez diety jest czynnością bezcelową, ponieważ 80% sukcesu to zbilansowana dieta, a trening jest tylko impulsem, który ma skłonić ciało do działania.

Trening personalny 

Trening personalny kierowany jest do sportowców, kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Osiągnięcie założonego wyniku dla moich podopiecznych jest moją pasją i inspiracją do dalszego poszerzania wiedzy na temat diety, technik treningowych.

Indywidualny Program treningowy 

Przeprowadzając rozmowę z klientem trener dobiera odpowiedni dla jego potrzeb i możliwości program treningowy może być on realizowany w siłowni, na fitnesie lub w plenerze.

Jak wygląda trening personalny 

Trener przeprowadza treningi z Klientem czuwając nad poprawnością i skutecznością wykonywanych ćwiczeń. Przed każdym spotkaniem z Klientem trener rozpisuje plan treningowy w taki sposób, aby ćwiczący uniknął monotonii. Trener dba też o to żeby Klient przez cały czas był zmotywowany i pełen zapału do osiągnięcia swojej wymarzonej formy i wyglądu.

Czego możesz oczekiwać od trenera personalnego ?

  • Trener osobisty dostosowuje plan treningu do Twoich konkretnych potrzeb i możliwości, zaproponuje on optymalny plan treningowy i dietetyczny
  • Trener osobisty przygotowuje plan treningowy w taki sposób, aby nie wkradła się w niego monotonia i nuda
  • Trener czuwa nad prawidłową techniką i skutecznością wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń, w razie potrzeby eliminuje błędy
  • Trener odpowiada na Twoje pytania dotyczące ćwiczeń, odżywiania, spędzania czasu w sposób aktywny
  • Trener motywuje do wysiłku, dba o bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń
  • Trener pomaga maksymalnie wykorzystać każdą minutę Twojego cennego czasu
  • Trener sprawia, że aktywność fizyczna jest przyjemną formą spędzania wolnego czasu
  • Twój trener staje się Twoim przyjacielem

 INFOLINIA GSM +48 504 574 721 NAPISZ DO NAS

    * Wszystkie informacje odnośnie szczegółów dotyczących poszczególnych zajęć można uzyskać telefonicznie lub poprzez e-mail 
  ** W przypadku połączenia telefonicznego koszt połączenia zgodny z taryfą operatora