ZUMBA

Fuzja tańca i Areobiku

Zumba to inspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest innowacyjnym systemem fitness, który przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stworzą niepowtarzalną atmosferę i sprawią, że będziesz się świetnie bawić od pierwszych zajęć. Rytmy takie jak marengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha porwą Cię do zabawy. Zumba to przede wszystkim dobra zabawa. Zajęcia są odpowiednie dla wszystkich niezależnie od poziomu tanecznego, wieku czy płci.

Ćwiczenia opierają się na zasadzie, że zajęcia powinny sprawiać przyjemność i być łatwe do wykonania. Zumba jest zestawem ćwiczeń przygotowanym zarówno dla ciała jak i dla umysłu, pozwala ćwiczącemu osiągnąć dobre samopoczucie oraz w widoczny sposób ukształtować jego sylwetkę. Trening jest dynamiczny, wesoły i efektywny. Tańcząc zumbę, spalamy kalorie i odstresowujemy się.

 

Zajęcia prowadzi licencjonowany instruktor ZUMBY Anna Gastoł  

 

 INFOLINIA GSM +48 504 574 721 NAPISZ DO NAS

    * Wszystkie informacje odnośnie szczegółów dotyczących poszczególnych zajęć można uzyskać telefonicznie lub poprzez e-mail 
  ** W przypadku połączenia telefonicznego koszt połączenia zgodny z taryfą operatora